I díky Vám pomáháme

scroll-down

Zapojte se

Každoročně nám vznikají náklady, které jsou pro naši činnost nezbytné, ale pro podivnost různých pravidel je nemůžeme proplatit z žádné dotace ani příspěvku. Podpořte nás. Pomůžete nám tyto náklady uhradit.
Sledujte nás také na webu, FB, potkejte se s námi osobně, fanděte naší práci. Děkujeme.

Nakupujte přes GIVT

Váš běžný nákup na internetu nám přihraje peníze. Vstupujte do internetových obchodů přes podpůrný projekt GIVT, nakupujte běžných způsobem a obchodník nám pošle část peněz z Vaší útraty.

To chci
Staňte se dobrovolníkem

Staňte se dobrovolníkem

V našich službách, projektech či na akcích Vaši pomoc uvítáme.
Jste ochotni věnovat chvíli svého volného času, umíte pracovat s dětmi, počítačem, kamerou, nebo třeba i s kladivem? Možná jste to právě Vy, kdo nám může pomoct rozlousknout nějaký tvrdší oříšek! (povede kroužek, postará se o počítače, natočí akci, pomůže ve zkušebně, atd.).
Odměnou pro Vás bude radost z vykonání dobrého skutku, poznání nových přátel či rozšíření zkušeností...
Pokud máte zájem, neváhejte nás kontaktovat. Jistě se společně domluvíme buď na pravidelné, nebo jednorázové spolupráci podle Vašich možností a dovedností.

Dejte o nás vědět

Dejte o nás vědět

Možná je ve Vašem okolí někdo, o kom si myslíte, že by se mohl stát soukromým či firemním dárcem naší organizace. Možná znáte šikovného člověka, který hledá smysluplnou práci v sociální oblasti. Možná znáte někoho, komu by naše nabídka služeb mohla být užitečná. Propojte nás!