I ty můžeš být hrdinou!

Hledáme dobrovolníky, kteří jsou ochotni věnovat dětem svůj čas. Zapojte se i Vy! Podpořte děti na jejich cestě za vzděláním - ve speciálním projektu doučujeme děti i v létě! A pak dále.

 Klub Bunkr Třinec a Klub Bunkr Nový Jičín se zapojily do projektu České asociace streetwork a nabízí těmto dětem, které měly problémy se zvládnutím "výuky na dálku" v době pandemie COVID-19, bezplatné doučování. Našim záměrem je zprostředkovat dětem pomoc dobrovolníka, který je bude o prázdninách doučovat a poskytnout jim potřebné materiální a technické zázemí pro vzdělávání. Chceme, aby tyto děti zvládly v září 2020 nástup do nového školního roku a propad ve vědomostech z důvodu nezvládnutí "výuky na dálku" je tedy nijak nepoznamenal. Celý projekt doučování potrvá až do konce roku 2020. Dobrovolníci se tedy budou dětem věnovat i v novém školním roce a budou je v učení i dále podporovat a motivovat.

 Pro doučování stále hledáme dobrovolníky, kteří jsou ochotni věnovat dětem svůj čas. Zapojte se i Vy! Podpořte děti na jejich cestě za vzděláním!

 ☎️ Kontakt pro Třinec:
 Nikola Wawrzyková, 731 346 577, wawrzykova [at] bunkr [dot] cz, FB:  NZDM Bunkr Třinec

 ☎️ Kontakt pro Nový Jičín:
 Nikola Vajdová, 739 641 680, vajdova [at] bunkr [dot] cz, FB: NZDM Bunkr Nový Jičín